A labdarúgó-történelem valaha 6 legnagyobb visszatérője

Ezen a héten Barcelona jött azzal, amit egyesek szerint a legnagyobb visszatérésnek a Párizs Saint-Germain kiütésével járnak.

A katalán klub a Nou Camp 6-1-es kalapáccsal verte a párizsi embereket, hogy megsemmisítsék az első láb 4-0-os hiányát, hogy továbbjuthassanak az Európa elit klubversenyének negyeddöntőjébe.

Az izgalom kissé tompantHa mindenki visszanyeri az izgalmas labdarúgó-mérkőzést, a most felmerülő kérdés az, hogy a Barcelona - Párizs Saint-Germain játék a legjobban visszatérő játék a futball történetében?

A legnagyobb visszatérés valaha

A régi labdarúgás, amely szerint a játékosoknak meg kelladdig folytassuk, amíg a végső sípnek elméletileg nincs értelme, de nehéz fellépni, különösen akkor, ha a vezető legyőzhetetlennek tűnik, és az ellenzék nagyon erős.

Az egyik mondás, amely elősegíti a visszatérésért küzdő játékosok okait, az azt mondja, hogy csak egy másodpercre van szükség a gólszerzéshez.

Mi, a BuzzKenya, kiválasztottuk a labdarúgó történelem eddigi legnagyobb visszatérését 6 közül.

6. Newcastle vs Arsenal (2011)

Ez a Premier League mérkőzésének eredményeként a Newcastle lenyűgöző visszatérést eredményezett 4-0-ról az egész szintre, az Arsenal címet remélve.

Arsene Wenger oldala úgy vélte, hogy a játék mindhárom pontját elvette, mielőtt elvesztették Abou Diaby-t piros lapra, mert dühösen reagált Joey Barton rossz eredményére.

A Szarkák két Bartonnal visszatértekBüntetések a Leon Best sztrájkja mindkét oldalán, mielőtt Cheick Tiote lezárta a Newcastle történelmének mindenkori legnagyobb visszatérését egy 25 yardos röplabdával, amely egyenesen a háló hátuljába ment.

5. Olvasás vs Arsenal (2012)

Az Arsenal újabb megjelenést mutat a listán, deezúttal ők voltak azok, akik harcoltak, amikor lenézett és kifelé nézett. Az ágyúk visszatértek 4-0-ról a 37 perc elteltével, hogy extra időben legyőzzék a 7-5-ös olvasmányt, hogy továbbjuthassanak a Capital One Cup negyeddöntőjére.

A Jason Roberts röplabda, Laurent Koscielny tulajdonosaA cél, Mikele Leigertwood sztrájk és a Noel Hunt fejléc úgy vélte, hogy elítélte az Arsenalt a Madejski Stadionban, amíg a Theo Walcott góljai nem tartalmazzák a sérülések idején bekövetkezett második sztrájkot, Olivier Giroud és Koscielny a játékidőre pótolta.

Marouane Chamakh és Pavel Pogrebnyak felcseréltekAz extra időben a gólok biztosak voltak, amíg Walcott befejezte a kalapját a 120. percben, mielőtt Chamakh egy aranyos csapással befejezte a munkát az extra-time sérülésének idején.

Ez a lenyűgöző játék volt a Capital One Cup legnagyobb visszatérése.

4. Man United vs München Bayern (1999)

"Ez életem legnagyobb pillanata" - mondtaSir Alex Ferguson mellékhelyén Teddy Sheringham és Ole Gunnar Solskjær két sérülésidőbeli céljával verte a Bayernt a Bajnokok Ligája döntőjének befejezéséhez.

A Man United hat perc múlva lemaradt a játékbólmérkőzés egy Mario Basler szabadrúgásból. Mindkét csapat folytatott ütéseket, bár a Bayern játékosai fölényesek voltak, és szerencsétlenek, hogy nem növelték előnyüket.

Ferguson folytatta a két gólszerző bemutatásátahogy a Vörös Ördögök visszatértek a játékba. Az, hogy „csak egy pillanat eltel a gólszerzésért”, azt mondta, hogy életben van ebben a játékban, amikor a United egy sarokból lőtt, és úgy vélte, hogy extra időt kényszerített rá.

Kevesebb, mint 30 másodpercig a későbbi rúgás után az United egy másik sarkot kényszerített, és ebből a pontról gólt szerezve küldte a müncheni Bayern játékosokat a földre.

A pletykák szerint a Bayern München szalagjait már a trófeára helyezték, mivel úgy tűnt, hogy a német oldal három perccel korábban megnyerte a meccset.

3. Deportivo La Coruna vs AC Milan (2004)

Deportivo La Coruna előadta, ami úgy tűnt, mint aideje a labdarúgás és a Bajnokok Ligája történelem legnagyobb visszatérőjének lenni, amikor Milánót, az akkor védekező bajnokokat és kedvenceket 4: 0-os lebontásával bonyolították le, miután negyeddöntőjük első fordulójában 4-1-re jutottak.

Walter Pandiani okos lövés, Juan Carlos Valeron fejléc és Albert Luque heves lövése félidőben előre vezette a Deportivo-gólt.

A klub kapusa, Fran Gonzalez, aki aA 80-as évek végén a második osztályba tartozó csapat, amely korszerű, rekord megjelenésük birtokosa, a negyedik gólt szerezte, hogy megbizonyosodjon arról, hogy átjutnak-e a félig.

2. Barcelona vs PSG (2017)

A labdarúgás valaha második legnagyobb visszatéréseként jön a Barcelona.

Soha egyik fél sem fordította meg a négy gólos első lábatHiány előtt és két perc normál idő megmaradásával és három gól szükségessé tette, Barcelona bizonyosan olyan eredményt hozott, amire esetleg nem válhatunk szemtanúként.

Két gyors tűzoltós Neymar gól kiegyenlítette az összesítéstAz eredmény 5–5-re emelkedik, bár a párizsiiak a távoli gólok szabályát a leállási idő ötödik percéig továbbhaladták, amikor Sergi Roberto megverte az ütköző csapdát, és létrehozott egy történelemdarabot.

1. Liverpool vs AC Milan (2005)

Másolták Isztambul csodáját és vitathatatlanul aA legnagyobb visszatérés, a Liverpool a második félidőben a vereség sírjaiból harcolt, hogy extra időt kényszerítsen, mielőtt az AC Milanot szankcionálta a 2005. évi Bajnokok Ligája döntőjében.

Paolo Maldini és egy Hernan Crespo zárójelek csak a Liverpool számára adták a Serie A oldalának 3-0 előnyeit félidőben, Steven Gerrard, Vladimir Smicer és Xabi Alonso góljaival.

A játék extra időbe szorult, majd azutánA Liverpool idegeivel megbüntették a büntetést, mivel Jerzy Dudek megmentette Andrea Pirlo és Andriy Shevchenko azonnali rúgásait, miután Serginho az első rúgást rúgta az ötödik európai bajnoki cím emelésére.